Späť

Griffin Survivor Case/obal pre iPhone 5

Navrhnuté pre ochranu v extrémnych podmienkach a testované vo vode, v piesku, v špine, s nárazmi a vibráciami. Vyrobené je z odolného polykarbonátu so silikónom a fóliou na displej. Navyše všetky porty sú prístupné bez toho aby ste zariadenie museli vyberať z obalu. Púzdro je doplnené o klipsňu na opasok, ktorá sa dá využiť aj ako podstavec. Okrem iných vlastností case/obal spĺňa  požiadavky štandardu 810F Ministerstva obrany USA.

Griffin Survivor odporúčam všetkým outdoorovým nadšencom, či už radi chodíte do hôr alebo jazdíte na bicykli. Na každodenné nosenie? Určite nie! Obal je pomerne veľký, čo iné môžme však očakávať ak chceme iPhone poriadne chrániť.Veľkosť je jednoducho daň za komfort ochrany.

  

Pevná fólia/ochrana displeja odkláňa dážď až do 200 milimetrov zrážok za 1 hodinu.

Pevná fólia/ochrana displeja 

Pevný rám musí podľa testov Ministerstva obrany USA odolať pádu z výšky 1,8 metra na rovný betónový povrch bez známky poškodenia.

Vnútorný pevný rám

Silikónový obal odráža vibrácie a nárazy pri páde aj v tých najnáročnejších podmienkach. 

Silikónový obal

Uzatváracie porty (3,5m jack konektor, fotoaparát, vypnutie zvukov) sú odolné voči piesku a prachu. Prešli testom, kde boli vystavené vetru o sile 18 metrov za sekundu po dobu 1 hodiny.

Uzatváracie porty

Praktický klip na opasok/ruksak je využiteľný aj ako držiak vášho iPhonu.

Klipsňa na opasok


Ukážka púzdra Survivor v teréne.

Griffin Survivor v teréne
autor: pre iEnjoy Martin Galbavý
Kvíz

Aký iPhone používate?

Počet hlasov: 2651

iPhonemania.sk

Copyright © xTechnology, s.r.o., system UPgates
Mapa stránky | Zmluvné a obchodné podmienky