Späť

Mac sa mení presne podľa vás. Prepracovaná je každá jedna funkcia.

Ľudia používajú počítače rovnako už celé roky. Klikanie. Posúvanie. Inštalovanie. Ukladanie. Systém OS X Lion sa vzoprel akceptovanému spôsobu vykonávania činností na počítači vďaka novým funkciám, ktoré menia spôsob jeho používania.

V kategórii OS X vás budeme pravidelne informovať o novinkách týkajúcich sa vývoja najpokročilejšieho operačného systému na svete.


Nižšie si môžete prezrieť články, ktoré sme doteraz pripravili v spoluprácii s iphonemania.sk

Aplikácia Messages nebude po ukončení betatestu dostupná pre OSX Lion

Po predstavení niektorých nových funkcií z OS X Mountain Lion, sa mnoho užívateľov teší hlavne z funkcie Messages. Apple zverejnil túto aplikáciu vo forme beta verzie aj pre súčasný Mac OS X Lion a po tomto kroku sme si všetci mysleli, že služba, aj po ukončení testovania, ostane stále aktívna. Najnovšie správy tvrdia opak. Messages bude dostupný len pre Mountain Lion.

Messages Beta – stiahnite si už teraz jednu z nových funkcií Mountain Lionu

Najnovšia aktualizácia operačného systému Mac OS X nesie názov Mountain Lion a prinesie množstvo nových funkcií. V skutočnosti spoločnosť Apple odstránila slovo Mac z názvu a nieje už ani v položke “O tomto počítači Mac”. Nedávno sme upozornili na video od portálu Cult of Mac, ktoré znázorňuje 30 nových funkcií systému. Jednou z nich je aj Messages.

OS X Mountain Lion – 30 nových funkcií

Pred nedávnom spoločnosť Apple vypustila developerskú verziu novej verzie systému OS X Mountain Lion. Ak sa chcete dozvedieť niečo viac o nových funkciách, portál Cult of Mac zverejnil video znázorňujúce 30 nových funkcií Mountain Lionu. Ktoré sa Vám najviac páčia ?

Diskusia
Rýchla pomoc

Telefón: [+421] 902 067 183
E-mail: ienjoy@ienjoy.eu

iPhonemania.sk