Späť

iPad 2/3 Dokovacia Stanica

Táto elegantná dokovacia kolíska bude vaším osobným centrom pre všetko, čo súvisí s iPadom. Je špeciálne navrhnutá pre iPad 2 a poskytuje jednoduchý prístup k portu pre synchronizáciu alebo nabíjanie a portu zvukového výstupu pre pripojenie voliteľným zvukovým káblom k napájaným reproduktorom. Dokovacia kolíska pre iPad 2 podporuje aj ďalšie príslušenstvo pre iPad, napríklad digitálny AV adaptér Apple alebo sadu pre pripojenie fotoaparátu k iPadu.

Kód MC360ZM/A
Výrobca Apple
Dostupnosť Na sklade
Pôvodná cena 29 €
Cena s DPH 19 €
Cena bez DPH 15,83 €
Varianta neexistuje
Dĺžka musí byť menšia alebo rovná ako

Nabíjajte a synchronizujte svoj ​​iPad 2 pomocou dokovacej kolísky pre iPad 2. iPad 2 je v doku usadený vzpriamene, takže sa táto kolíska dokonale hodí na stôl alebo na kuchynskú linku. Obsahuje ľahko prístupnýport zvukového výstupu pre pripojenie k napájaným reproduktorom. A podporuje aj ďalšie príslušenstvo pre iPad, napríklad digitálny AV adaptér Apple alebo sadu pre pripojenie fotoaparátu k iPadu. Pri dobíjaní môžeteiPad použiť aj ako fotorámik.


Dokovacia kolísku pre iPad 2 môžete použiť nasledujúcimi spôsobmi:

  • Pripojte dok k počítaču USB káblom dodávaným s prístrojom iPad 2 a môžete iPad 2 synchronizovať adobíjať.
  • Pripojte dok k elektrickej zásuvke pomocou 10W USB napájacieho adaptéra (dodávaného s prístrojom iPad2) pre nabíjanie batérie iPadu.
  • Dok udržuje iPad 2 v ideálnom uhle pre písanie e-mailov a poznámok na Bluetooth klávesnicu alebo sledovanie videí a prezentácií fotiek.
  • Prostredníctvom kompatibilného príslušenstva, ako je digitálny AV adaptér Apple, VGA adaptér Apple,komponentný alebo kompozitný AV kábel Apple, môžete dok pripojiť k televízii alebo projektoru.
  • Pre prehrávanie hudby zo zariadenia iPad 2 môžete dok pripojiť AV káblom alebo stereo zvukovým káblom kveži alebo reproduktorom.
Rýchla pomoc

Telefón: [+421] 902 067 183
E-mail: ienjoy@ienjoy.eu

MasterCard SecureCode Verified by VISA Visa MasterCard VISA Electron Maestro

Copyright © xTechnology, s.r.o., system prenájom e-shopu UPgates
Mapa stránky | Zmluvné a obchodné podmienky