Späť

VGA adaptér Apple – 30pinový konektor

Špeciálne

Pomocou VGA adaptéra Apple môžete zrkadliť akýkoľvek obsah z obrazovky iPadu alebo iPhonu 4S - aplikácie, prezentácie, webové stránky a ďalšie - na televízore s rozhraním VGA, displeji, projektora alebo inom kompatibilnom zobrazovacom zariadení, a to až v rozlíšení 1080p HD. Zrkadlenie videa je podporované na iPadu 2 alebo novším a na iPhonu 4S.

Kód MC552ZM
Výrobca Apple
Dostupnosť Na sklade
Pôvodná cena 29 €
Cena s DPH 25 €
Cena bez DPH 20,83 €
Varianta neexistuje
Dĺžka musí byť menšia alebo rovná ako

Po pripojení zariadenia iPad, iPhone 4 alebo iPod touch (4. generácia) k televízoru, projektoru alebo inému displeji kompatibilnému s rozhraním VGA môžete sledovať prezentácie a video na veľkej obrazovke v rozlíšení až 720p. Výstup videa je podporovaný až v rozlíšení 1080p pri zariadení iPad 2 alebo novšieho a iPhone 4S a až v rozlíšení 720p pri zariadeniach iPad, iPhone 4 a iPod touch (4. generácie). Filmy sa prehrávajú v rozlíšení až 720p.
VGA adaptér Apple možno pripojiť k zariadeniu iPad, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (4. generácie), k dokovacej kolíske pre iPad alebo univerzálne dokovacej kolíske prostredníctvom dokovacieho konektora a k projektoru alebo displeji pomocou VGA adaptéra.

Rýchla pomoc

Telefón: [+421] 902 067 183
E-mail: ienjoy@ienjoy.eu

MasterCard SecureCode Verified by VISA Visa MasterCard VISA Electron Maestro

Copyright © xTechnology, s.r.o., system prenájom e-shopu Upgates
Mapa stránky | Zmluvné a obchodné podmienky