Späť

Servis a služby

 Zaručný servis

Realizujeme profesionálny servis produktov Apple v záručnéj dobe. Záručný servis sa vzťahuje na produkty Apple zakúpené kdekoľvek na svete. Pre vybavenie záručného servisu je potrebné mať doklad o kúpe.

 Pozáručný servis

Poskytujeme aj pozáručný špičkový servis pre zariadenia Apple. Zistíme kde je závada a predložíme vám kalkuláciu opravy, ktorá zahŕňa cenu náhradných dielov a cenu práce. Opravy nesú tak isto záruku.  

 Prechod z PC na Mac 

Kupujete si nový počítač, alebo meníte interný disk a potrebujete preniesť všetky svoje dáta (osobné kontakty, emaily, bookmarky, fotografie, hudbu, filmy...)?  Dokážeme Vám presunúť váš  celý obsah disku so zachovaním nastavení tak aby ste mohli nerušne pokračovať v práci, alebo zábave tam kde ste skončili.

Opravy, servis a udržba pre váš  iPhone, iPod, iPad

Máte poškodený iPhone (rozbité sklíčko, nefunčné ovládacie tlačidlá, slabú batériu)? Nejde vám naštartovať synchronizovať? Problémy s nastavením? Potrebujete poradiť?  Problémy s Apple ID?  Riešenie hľadajte u nás. 

Nastavenia, synchronizácia iPhone, iPod, iPad

Neviete si poradiť s nastavením? Chcete si synchronizovať Vaše Apple zariadenia a neviete ako na to? Pomoc môžte nájsť u nás. Ochotne Vám poradíme a nájdeme  správne riešenie pre každého.

Inštalácia programového vybavenia

Nainštalujeme vám nový operačný systém, aktualizujeme ten, ktorý práve používate, optimalizujeme ak je pomalý. Ak potrebujte používať druhý systém (Windows) zvládneme to, pre každý Mac (s procesorom Intel). Nájdeme pre vás vhodné upgrady samostatných aplikácií, aj s inštaláciou.

Nastavenia, inštalácia, riešenie problémov  priamo u vás

Nepripojí sa váš počítač, alebo iPad doma, alebo v kancelárii na WiFi sieť? Vypadáva vám spojenie? Alebo máte iný problém? Ponúkame vám riešenie v podobe nášho terenného pracovníka ,ktorý príde ku vám domov  a vaše problémy vyrieši.

Servisné zmluvy

Získajte výhody zmluvného partnera. Rýchlejšie zásahy, kratšiu dobu opráv,  pravidelné prehliadky a údržba.  Podľa vašich požiadaviek vám pripravíme návrh servisných zmlúv. Napíšte nám.

Rýchla pomoc

Telefón: [+421] 902 067 183
E-mail: ienjoy@ienjoy.eu

iPhonemania.sk