Späť

Showroom iEnjoy & foto

Na začiatku príbehu o iEnjoy bola myšlienka priniesť predajňu so štatútom Apple Premium Reseller aj obyvateľom Trnavy a Trnavského kraja. Na realizácii tejto myšlienky usilovne pracoval tím iEnjoy takmer celý rok 2011. Trnava sa dočkala slávnostného otvorenia Showroomu dňa 2.12.2011. A bol to Grand Opening ako sa patrí. Otvorenie bolo spojené s množstvom sútaží a bohatým sprievodným programom pod moderátorskou taktovkou Mateja Cifru alias Sajfu. Showroom iEnjoy v Obchodnom Centre Galéria je najnovší a najmodernejší na Slovensku. Má rozlohu viac ako 80 metrov m² a našli ste v ňom  kompletnú ponuku produktov spoločnosti Apple a veľké množstvo príslušenstva od rôznych renomovaných svetových výrobcov pre Váš Mac, iPhone, iPod či iPad. V júni roku 2013 iEnjoy skončil svoju činnosť ako predajňa a orientuje sa na najlepšie internetové služby a predaj produktov renomovaných výrobcov.

Školenia, workshopy, súťaže a množstvo dalších benefitov pre Vás

V predajni sa na Vás teší mladý, profesionálne vyškolený tím predajcov. Ochotne Vám poradia, ukážu, vyskušajú, vysvetlia, pomôžu, skrátka všetko pre Vás, aby ste zo Showroomu iEnjoy odcházali vždy spokojní. Našim cieľom je poskytnúť Vám kvalitné služby, splniť tie najnáročnejšie IT požiadavky, očakávania a ponúknuť Vám riešenie "šité" na mieru. Našou úlohou  je šíriť užívateľskú osvetu tejto jedinečnej značky, aby nielen fanúšikovia macintoshovej platformy, ale aj noví používatelia produktov spoločnosti Apple mali možnosť vyskúšať a oboznámiť sa so skvelými vlasnosťami týchto produktov. Dovoľte nám prostredníctvom školení a workshopov predviesť hodnoty spoločnosti Apple, ktorými sú:

  • Inovácia,
  • Integrácia,
  • Jednoduchosť používania,
  • Pridaná hodnota,
  • Skvelí ľudia

Sami zistíte, že výsledkom uplatňovania hodnôt spoločnosti Apple sú skúsenosti zákazníkov, ktoré sa nedajú porovnať s kúpou ľubovoľného, iného produktu.

Máme pre Vás pripravené najlepšie ceny na Slovensku  

Prostredníctvom nášho E-shopu na stránke www.iEnjoy.eu zabezpečujeme pohodlnú distribúciu a predaj  Apple produktov a širokého množstva príslušenstva priamo do Vašej  domácnosti či firmy na území Slovenska ale aj  Česka, Poľska a Maďarska. Naším zámerom pri tvorbe E-shopu spoločnosti iEnjoy bolo aby sme Vám mohli ponúknuť tie najlepšie ceny na Slovensku. Sme presvedčení, že sme tento zámer  úspešne splnili. Môžte si byť istí, že u nás nakúpite najvýhodnejšie. Väčšina nášho sortimentu je doručiteľná do 48 hodín.

Neváhajte, prezrite si náš e-Shop

Okrem skvelých cien a vysokej úrovne služieb sa do budúcnosti môžte pripraviť na množstvo rôznych  sú'taží o atraktívne ceny. Naši výhercovia sa už tešia zo svojich iPadov či iPodov ale i príslušenstva. Ceny budú však ešte lákavejšie. Sledujte našu stránku a rovnako našu skupinu na Facebooku. Benefitom pre naších priaznivcov a zákazníkov ale i širokú verejnosť bude organizovanie školení a workshopov. O všetkom Vás budeme dopredu starostlivo informovať. Náš kolektív sa na Vás teší a veríme, že aj Vy na nás. Tím iEnjoy prínáša jedinečný zážitok, ktorý obohatí Váš životný štýl naplno!

Takto vyzeral Showroom iEnjoy.eu počas svojej existencie od roku 2011 do 2013:

Galéria
Rýchla pomoc

Telefón: [+421] 902 067 183
E-mail: ienjoy@ienjoy.eu

iPhonemania.sk